President Sainte Maure 200g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 605908-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
kozia roladka pleśniowa wyśmienita do sałatek i na kanapki
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Smak | |
| Składniki | mleko, sól, kultury bakterii |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 297 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1237 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 369 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | <0,1 |
| Cukry | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: