President Corregio 100g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 289198-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ser półtłusty, podpuszczkowy, dojrzewający, bardzo twardy.
Jako dodatek do lazanii, makaronów, zapiekanek oraz zup.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Włoski |
| Gatunek sera | Parmezan |
| Forma | Tarty |
| Smak | |
| Składniki | Mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, bakterie fermentacji mlekowej, substancja konserwująca: lizozym (z białka jaj). |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1483 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 31,5 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25,6 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: