Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 244921_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pozyskiwana z tego samego krzewu co herbata czarna, ale liście nie są poddawane fermentacji, dzięki czemu zachowuje zieloną barwę i walory smakowe.
Parzona krótko (1-2 minuty) orzeźwia i pobudza, parzona dłużej (powyżej 3 minut) odpręża i relaksuje.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Zielona |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | mieszanka herbat zielonych |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sunny glow sp.z o.o. ulica i numer: solec 81 b lok. a-51 kod pocztowy i miasto: 00-382 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 1 - 3 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: