'Portada Reserva Czerwone Półwytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 640690_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To wspaniałe owocowe i bardzo aromatyczne wino o kolorze jasnorubinowym. Przyjemne i smaczne w piciu doskonale pasuje jako przystawka, a także w towarzystwie mięs, makaronów, serów oraz bardzo pikantnych potraw. Serwować w temperaturze 15-18℃.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Kupaż win czerwonych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dania pikantne, Makarony, Mięso czerwone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Rok produkcji | 2014 |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Portugalia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Winnica | DFJ VINHOS SA |
| Inne oznakowanie etykiet | Lisboa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: