'Portada Lisboa Różowe Półwytrawne 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 832648_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lisboa to najbardziej na zachód wysunięty region winiarski w Europie. To tutaj chłodna bryza znad Oceanu Atlantyckiego spotyka się z promieniami słońca, co sprawia, iż obszar ten jest miejscem idealnym do uprawy winorośli.
Portada Rose to świeże, pełne, intensywnie owocowe wino. Doskonale komponuje się z owocami morza, sałatkami, marynatami, daniami wegetariańskimi oraz pikantnymi potrawami kuchni indyjskiej, chińskiej i meksykańskiej.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Casteller, Syrah/Shiraz, Pinot Noir |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Sałatki, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Region pochodzenia | Lisboa |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Lisboa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: