'Portada Lisboa Różowe Półsłodkie750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 729636_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Otulane przez słońce i łagodną bryzę winogrona, dojrzewające w rozległych winnicach położonego między Tagiem i Atlantykiem regionu Lisboa, dały to wyśmienite, intensywnie owocowe półsłodkie wino, obfitujące w nuty truskawek i malin. Odświeżające i przyjemne na podniebieniu, doskonale smakuje spożywane samo w sobie, jako aperitif lub w towarzystwie ciast, deserów, delikatnych przekąsek. Podawać schłodzone do temperatury 8-10°C.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Tinta Roriz |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Portugalia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Inne oznakowanie etykiet | Lisboa |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: