Popcorn maślany 90g Bakalland X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 131832_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Popcorn Bakalland powstający z ziaren kukurydzy, stanowi doskonałą alternatywę dla typowych, słodkich lub słonych przegryzek. To również źródło błonnika pokarmowego. Popcorn Bakalland nie zawiera sztucznych aromatów i barwników
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziarno kukurydzy 83%, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4% (z mleka), aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FoodWell Sp. z o.o. Ulica i numer: Fabryczna 5 Kod pocztowy i miasto: 00-446 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 49 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1669 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1669 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,2 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: