'Ponte Portugal Vinho Verde Rose Portugalia różowe półwytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 171497_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Kupaż win czerwonych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Sałatki, Ryby, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Region pochodzenia | Portugalia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | Caves Campelo, S.A. |
| Inne oznakowanie etykiet | Portugalia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A.Ulica i numer: T.Regera 111Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: