'Ponte Portugal Tejo czerwone wytrawne 750ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 664802_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wino Ponte Portugal powstało z najbardziej znanych w regionie Tejo odmian winogron Castelão, Trincadeira, Tinta Roriz oraz Syrah. Zachwyca rubinową barwą z granatowymi refleksami. Na podniebieniu gładkie i pełne oczarowuje aromatem czerwonych owoców oraz zrównoważonym smakiem z przyjemnym finishem. Doskonale pasuje do dań z dodatkiem pikantnych przypraw oraz tych na bazie czerwonego mięsa.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tinta Roriz, Syrah/Shiraz |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dania pikantne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Tejo |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Tejo |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: