Pomidory suszone w saszetce Ponti 100G X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 764375_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomidory suszone to typowa przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Znane do tej pory pod nazwą don pomodoro pomidory są suszone na gorącym włoskim słońcu dzięki czemu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki ponti sprawiły, że nowe pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywnym, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nawet mała domieszka tego typowo włoskiego specjału dodaje smaku i aromatu każdej potrawie. Pomidory suszone ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się jako wykwintna przystawka z pikantnymi kiełbaskami i owczym serem. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.Pomidory suszone w saszetce należy zanurzyć na około 2 minuty w gotującej wodzie. Następnie wyjąć, wypłukać zimną wodą i osuszyć. Dopiero teraz są gotowe do podania jako przystawka z oliwą z oliwek. Można dorzucić je również do sałatek, dań z makaronem, sosów i zup
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 100 g |
| Składniki | pomiodry suszone, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 169 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 713 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: