Polmlek kefir konecki 1,5% 1 kg X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 693491-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kefir, jest to produkt uzyskany przez ukwaszenie mleka pasteryzowanego odpowiednimi kulturami. Kefir ma jednolitą konsystencję, jest lekko pieniący się, posiada łagodny, orzeźwiający smak, charakterystyczny aromat.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kefir |
|---|---|
| Typ | Pitny |
| Smak | |
| Składniki | mleko, mleko odtłuszczone w proszku, białka mleka, aktywna mikroflora. |
| Zawartość tłuszczu | 2 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Zielona 11 Kod pocztowy i miasto: 26-200 Końskie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed spożyciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 227 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: