Pokket Mus mochi matcha 180g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 382021_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pokket to marka powstająca pod skrzydłami jednego z liderów na rynku przetwórstwa owocowo-warzywnego na polskim rynku – Dawtony.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Składniki | Przecier jabłkowy 49 %, woda, przecier bananowy 19 %, mąka ryżowa 7,5 %, zielona herbata matcha w proszku 0,45 %, zagęszczony sok cytrynowy 0,05 %, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe ze stewii; aromat . |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 303 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 15 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: