Podravka Ajvar Ostry - Pasta Warzywna z Papryki Bakłażanów Ajwar 350 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 532036_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Na bazie składników
Bez konserwantów
Podkreśla smak dań mięsnych i warzywnych
Idealny do dań z grilla
Doskonały do kanapek, tostów i pizzy
Parametry produktu
| Rodzaj sosu | Ajvar |
|---|---|
| Smak | Paprykowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Przeznaczenie | Do dań mięsnych i warzywnych, dań z grilla, kanapek, tostów, pizzy, pieczeni |
| Składniki | Papryka (79%), bakłażany (12%), olej słonecznikowy, ocet spirytusowy, koncentrat pomidorowy (2,6%), sól, ostra papryka (1%), cukier, przyprawy. |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 65 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 325 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: