Podgrzybek brunatny suszony krojony 20g HELCOM X50
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 218374_wielopak_50
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszone grzyby idealnie nadadzą się jako dodatek do zup, sosów, farszu do pierogów, pasztecików, krokietów i wielu innych dań.
Parametry produktu
| Rodzaj | Suszone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Podgrzybki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | podgrzybek brunatny owocniki (kapelusze i trzony) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: greek trade sp. z o.o. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 14 kod pocztowy i miasto: 30-797 kraków pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem grzyby należy wypłukać, namoczyć ok. 30min i gotować do miękkości. |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po obróbce termicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 296 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1235 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: