'Piwo jasne Asahi 5,2% 330ml butelka bezzwrotna X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 553709_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
W piwnym świecie jest unikalne połączenie surowców skrobiowych (jęczmień, kukurydza, ryż), które dostarczają piwu delikatnie zbożowego finiszu. Chmielowa goryczka jest delikatna i umiejętnie uzupełnia słodowość piwa o pikantne nuty. Dzięki temu, każdy łyk piwa odczuwamy na nowo. Asahi Super Dry to pełny orzeźwiający smak, nie zostawiający posmaku stworzony z najwyższej jakości składników
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Chmiel |
| Zawartość alkoholu | 5,2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Skład | woda; słód jęczmienny; kukurydza; chmiel; ryż |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1512 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: