'Piwo Radeberger Pilsner 500 ml, butelka X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 371447_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Radeberger Pilsner - pierwszy niemiecki pilsner, warzony od 1872 w browarze w miejsowości Radeberg, to jedna z najbardziej prestiżowych niemieckich marek piwa tej kategorii. Piwo dolnej fermentacji klasy premium lager. Do warzenia piwa Radeberger używamy miękkiej wody z własnej studni i wyłącznie najlepszych składników, by uzyskać pełny, złożony smak z nieco większą goryczką niż większość pilsnerów, co nadaje Radebergerowi charakterystyczny, niezapomniany smak. Piwo wyróżnia także jasnożółta, słoneczna barwa i delikatna pianka. Dominuje zapach zbożowy z lekkim aromatem cytrusowym. Lekko gazowane, łagodnie orzeźwia i przyjemnie gasi pragnienie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 4,8 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: UDH - United Distribution Holding sp. z o.o. SKA Ulica i numer: Rogalińskiego 13 Kod pocztowy i miasto: 60-267 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: