'Piwo Pilsner Urquell butelka 500ml bezzwrotna X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 620990_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pilsner Urquell to pierwszy na świecie złocisty pilzner - jego receptura warzenia nie zmieniła się od 170 lat. Jest znany z idealnego balansu smaku między chmielową goryczką a jęczmienną słodyczą. Polecany jest szczególnie przy okazji konsumpcji żółtych serów, orzechów, suszonych owoców i mięs oraz dań z grilla.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pilzner (Pils) |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 4,4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,83 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: