'Piwo Cornelius Hazy Pszeniczny z Bananem 500 ML X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814831_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Co robi banan, gdy spotyka pszenice? Intryguje, obiecuje słodycz, a zamknięty z nią w butelce, jak to banan - podkręca smak, zapach, atmosferę. Nie uznaje w towarzystwie konserwantów, ale dla pszenicy zawarł przyjaźń z bąbelkami. Tip: Bierz go na chłodno, a poprawi Ci humor.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pszeniczne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Bananowy |
| Zawartość alkoholu | 3 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, sok bananowy (11,35%), fruktoza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, chmiel, aromat bananowy, drożdże. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRINK ID sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 5 Kod pocztowy i miasto: 97-300 Piotrków Trybunalski PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: