Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 819693_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt stanowi doskonałą bazę do Pizzy
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Zakwas 47% (mąka pszenna typ 0, woda, drożdże), mąka pszenna typ 0, woda, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 3,6%, sól, mąka ryżowa, drożdże piwowarskie, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu, słodowa mąka pszenna, aromat, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 247 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1044 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 18 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: