Pikantna marynata do mięs i warzyw płynna 66ml Prymat X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 399906_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Marynata w płynie pikantna Prymat pozwoli cieszyć się doskonale pikantnym smakiem. Dzięki płynnej konsystencji marynowanie staje się szybkie i wyjątkowo proste. Odpowiednio skomponowana mieszanka pikantnych ziół z wyraźnym akcentem chili ułatwi przygotowanie potraw grillowych, smażonych i pieczonych. Dzięki niej mięso będzie soczyste i jednocześnie pikantne.
Parametry produktu
| Typ | Marynata |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do mięs i warzyw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 66 ml |
| Składniki | Woda, sól, papryka ostra (4,5%), gorczyca biała, chili (1,6%), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; nasiona kolendry, rozmaryn suszony, majeranek suszony, owoc jałowca, czosnek suszony, ziele angielskie, liść laurowy suszony, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 42 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 174 kJ |
| Wielkość porcji | 66 ml |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 13,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: