Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 195168_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sterylizowany. Spożywać jako danie gotowe lub jako pyszny dodatek do mięsa, drobiu i ryb.
Produkt bezglutenowy, bez alergenów, bez GMO.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Ukraina |
|---|---|
| Składniki | bakłażany (47%), cebula (15%), papryka słodka (14%), woda, koncentrat pomidorowy (7%), marchew (2%), olej słonecznikowy, cukier, sól, pieprz czarny mielony, ziele angielskie mielone, aromat koperku. |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 154 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 644 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: