'PORTA Reserva Chardonnay white dry 13,5% 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 505292_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wytrawne
–
Barwa: miodowa z zielonymi refleksami
–
Aromat i smak:
w zapachu złożone nuty cytrusów, brzoskwini, bananów, fig; delikatne niuanse wanilii, prażonych migdałów i toffi ; w smaku pełne, dobrze zbalansowane z długą końcówką
–
Potrawy: polecamy jako aperitif oraz do dań z makaronów w kremowych sosach, delikatnego drobiu, tłustych ryb, sałatek, owoców morza, miękkich serów
–
Temperatura serwowania 10-12°C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Makarony, Owoce morza, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sery pleśniowe, Sushi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Region pochodzenia | Bio Bio |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o. Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1 Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: