'PORTA Reserva Cabernet Sauvignon red dry 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 100498_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wytrawne
–
Barwa: mocna ciemnorubinowa
–
Aromat i smak: aromaty dojrzałych owoców
- borówek, czarnych jagód, malin, czereśni i czarnego bzu; bogactwo smaków i aromatów nie jest agresywne,
wino solidne; dobra struktura i okrągłe taniny, owocowe smaki doskonale łączą się z delikatnym i długim finiszem
–
Potrawy: do wieprzowiny w lżejszych sosach grzybowych, makaronów i serów
–
Temperatura serwowania 17-19°C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dziczyzna, Mięso czerwone, Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Chile |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PLATINUM WINES Sp. z o.o. Ulica i numer: Wołodyjowskiego 70/1 70/1 Kod pocztowy i miasto: 02-724 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: