PONTI Pomidory suszone na słońcu w oleju słonecznikowym 280G X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 632613_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pomidory suszone to typowa przystawka kuchni śródziemnomorskiej. Znane do tej pory pod nazwą don pomodoro pomidory są suszone na gorącym włoskim słońcu dzięki czemu zachowują wyjątkowy smak i aromat. Doświadczenie i długoletnia tradycja marki Ponti sprawiły, że nowe pomidory suszone mają jeszcze bardziej intensywnym, lekko dymny aromat i gwarantowaną wyższą jakość. Nawet mała domieszka tego typowo włoskiego specjału dodaje smaku i aromatu każdej potrawie. Pomidory suszone Ponti mogą być używane jako przystawka, aromatyczny dodatek do potraw lub jako przyprawa. Rewelacyjnie sprawdzają się jako wykwintna przystawka z pikantnymi kiełbaskami i owczym serem. Doskonale zastępują świeże pomidory w różnych potrawach, zwłaszcza jako dodatki do pizzy, makaronu czy sałatki.
Parametry produktu
| Rodzaj | W oleju, Suszone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | częściowo uwodnione pomidory suszone 50%, olej słonecznikowy, ocet winny, sól, bazylia, czosnek, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po ptwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1050 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: