PICASSO Biała czekolada mango 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 660533
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biała czekolada nadziewana mango, marakują, chrupiącym ryżem i strzelającymi cukierkami
Parametry produktu
| Typ | Biała |
|---|---|
| Smak | Mango, Marakuja |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | Czekolada biała (50%): cukier,tłuszcz kakaowy,odtłuszczone mleko w proszku,pełne mleko w proszku,emulgator (lecytyna sojowa),aromat,nadzienie (50%): olej roślinny (palmowy, słonecznikowy), pełne mleko w proszku, cukier, suszone mango,odtłuszczone mleko w proszku,ryż preparowany (dmuchany),strzelające cukierki (cukier, glukoza,laktoza,kwas jabłkowy (e296),dwutlenek węgla (e290)), marakuja ,emulgator (lecytyna sojowa), barwnik (beta-karoten),kwas cytrynowy,aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: malta premium sp. z o.o. ulica i numer: kopanina 28/32 kod pocztowy i miasto: 60-105 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 556 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2327,86 kJ |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: