Oskroba Bułka Maślana Burger 300g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 450180_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pieczywo pszenne typu hamburger,wyprodukowane bez dodatku polepszaczy oraz substancji konserwujących o równomiernej porowatości miękiszu, obsypane sezamem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Hamburgerowa |
| Składniki | Mąka pszenna 57,3%, zakwas pszenny 15,9 (mąka pszenna, woda), woda, cukier, olej rzepakowy, drożdże, masło 3%, nasiona sezamu 2,4%, sól, czarne nasiona sezamu 0,4%, naturalny aromat, białka mleka. produkt może zawierać soję, gorczycę i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: piekarnia oskroba s.a ulica i numer: człekówka 90 kod pocztowy i miasto: 05-340 kołbiel pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 28 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,75 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 39 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 330 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1390 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1042 kJ |
| Wielkość porcji | 75 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość błonnika | 2,1 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,1 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: