Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 620345_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ciasto drożdżowe zawijane z dużą zawartością makowego nadzienia (60,8% nadzienia )
Parametry produktu
| Typ | Drożdżowe |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Rumowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Dodatki | Z masą |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | nadzienie (mak 16,3%, woda, cukier, syrop glukozowy (z pszenicy), rodzynki 2,3%, skrobia modyfikowana, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku, kwas cytrynowy - regulator kwasowości), mąka pszenna, cukier, olej rzepakowy, woda, jaja, serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, karoteny - barwnik, aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PIEKARNIA OSKROBA S.A Ulica i numer: Człekówka 90 Kod pocztowy i miasto: 05-340 Kołbiel PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Tak |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 333 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1399 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 419 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: