Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 302135_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pasta do zupy rakowej
Parametry produktu
| Składniki | Tłuszcz palmowy, mąka pszenna, ekstrakt ze skorupiaków, sól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; cukier, skrobia, przyprawy, seler, chrzan, ekstrakt z cebuli, skrobia kukurydziana modyfikowana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwniki: karoteny, ekstrakt z papryki; aromat (zawiera laktozę). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 50 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 50 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133 Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Thunnusalalunga |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 369 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 584 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2444 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 5,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 48 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 32 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: