Orion Studentska Mleczna malina 170g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 657704_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orion Studentska Mleczna malina 170g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Malinowy |
| Dodatki | Z orzechami, Żelki, Z galaretką |
| Zawartość netto | 170 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | Cukier, prażone orzechy ziemne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), syrop fruktozowy, puree malinowe 1,7%, emulgatory (lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu), tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), mąka ryżowa, kwas (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), regulatory kwasowości (cytryniany sodu, cytryniany potasu), koncentraty soków (czarnej marchwi, cytryny), aromaty , kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych. czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 27%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 512 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 109 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 454 kJ |
| Wielkość porcji | 21,2 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 53,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Poziom znakowania Nutriscore | E |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: