Orbit White Freshmint 46 drażetek/64g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 324098_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezcukrowa guma do żucia zawierająca substancje słodzące o smaku miętowym.
Parametry produktu
| Typ | Drażetki |
|---|---|
| Rodzaj | Miętowe |
| Smak | Miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 64 g |
| Składniki | Substancje słodzące sorbitol, maltitol, syrop maltitolowy, ksylitol, aspartam, sól aspartamu - acesulfam, acesulfam K; baza gumowa, substancja utrzymująca wilgoć glicerol, substancja zagęszczająca guma arabska, aromaty, substancja glazurująca węglan wapnia, substancja wypełniająca fosforan wapnia, emulgator lecytyna sojowa, barwnik E171, regulator kwasowości wodorowęglan sodu, substancja glazurująca wosk carnauba, przeciwutleniacz BHA, barwnik E133. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 600 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 600 kJ |
| Wielkość porcji | 64 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 60 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: