Okocim 0% Pomarańcza Grejpfrut puszka 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 502092
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Okocim 0% Pomarańcza Grejpfrut puszka 500 ml
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe, Bezalkoholowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | pomarańczowy, Grapefruitowy |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, dwutlenek węgla, kwasy (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), naturalne aromaty, sok grejpfrutowy z koncentratu (0,1%), sok pomarańczowy z koncentratu (0,07%), regulator kwasowości (cytryniany sodu), stabilizatory : guma arabska, oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), koncentrat barwiący z marchwi, koncentrat barwiący z krokosza barwierskiego, substancje słodzące (glikozydy stewiolowe ze stewii, sukraloza), chmiel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 1 % wag. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: