Ocet jabłkowy 5% niefiltrowany 500 ml NATURO X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 702604_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
nasz ocet otrzymywany jest w procesie fermentacji. Nie poddawany pasteryzacji ani filtracji dzięki czemu zachowuje swoje wszystkie prozdrowotne właściwości. Zawiera "matkę" octu.
występowanie osadu jest zjawiskiem i typowym dla octu niefiltrowanego i nie wpływa na jakość produktu
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Składniki | Ocet jabłkowy 5% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polbioeco polska sp. z o.o. ulica i numer: do dysa 5 kod pocztowy i miasto: 20-149 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: