'Nino Ardevi Amarone della Valpolicella DOCG 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 816846_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Corvina/Rondinella/Molinara |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Baranina, Cielęcina, Dzikie ptactwo, Dziczyzna, Jagnięcina, Lasagne, Pizza, Sery, Sery pleśniowe, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Veneto |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Grape Variety | CORVINA/RONDINELLA/MOLINARA |
| Level of Alcohol Claim | REGULAR ALCOHOL |
| Type of Still Wine | DENOMINAZIONE DI ORIGINE CONTROLLATA E GUARANTITA |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | ITALY - VENETO - AMARONE |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| If Varietal | YES |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: