Nic Nac's 125g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 827843_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czy jest coś lepszego niż chrupanie? Oczywiście: podwójne chrupanie! Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykła przekąska – nasze NicNac’s są właśnie dla Ciebie! Chrupiąca skorupka a w środku orzech! Chrupnij sobie podwójnie z NicNac’s.
Parametry produktu
| Smak | Orzechowy |
|---|---|
| Zawartość netto | 125 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Orzeszki ziemne (49%), skrobia, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy), mąka pszenna, cukier, sól, skrobia modyfikowana, tłuszcz rzepakowy całkowicie utwardzony, aromat (zawiera pszenicę i ekstrakt drożdżowy), aromat dymu wędzarniczego, maltodekstryna, słodka serwatka w proszku (z mleka), cebula w proszku, hydrolizowane białko sojowe, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, ser w proszku, przyprawy, ekstrakt z papryki, |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 543 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2259 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: