Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 847221
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ta kawa została w 100% pozyskana w sposób odpowiedzialny. NESCAFE współpracuje z plantatorami kawy, by pomagać im poprawiać stan gleby i warunki ich życia. Rozkoszuj się rozpuszczalną kawą NESCAFE o smaku orzecha laskowego. Świeżo parzona kawa z zachwycającą nutą orzecha laskowego. Delektuj się na gorąco lub na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 95 g |
| Typ | Smakowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Kawa rozpuszczalna, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 337 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp do kubka 1-2 łyżeczki kawy (2g) i zalej zimną lub gorącą, ale nie wrzącą wodą. dokładnie wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: