Nawóz do Borówki Amerykańskiej 1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 393600
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szybko działający nawóz do borówek i roślin kwaśnolubnych takich jak rododendrony, hortensje, azalie, kamelie, magnolie, wrzosy. Skonstruowany tak, aby zabezpieczyć potrzeby pokarmowe roślin, zapewnić obfite owocowanie i bujne kwitnienie. W skład unikalnej formuły 2w1 wchodzą dwa oddzielne nawozy - do nawożenia i zakwaszania, które dostarczają składniki odżywcze i obniżają pH, a tym samym tworzą optymalne warunki dla rozwoju roślin. Zapewnia długotrwałe efekty. Działa trzy razy dłużej niż tradycyjny granulat. Nawóz jest bardzo dobrze przyswajalny, aż 70% składników jest absorbowany przez roślinę. Dzięki niemu nawożenie i pielęgnacja hortensji jest prostsza i bardziej efektywna.
W uprawie borówki ważne jest utrzymanie niskiego pH w kolejnych latach uprawy, szczególnie gdy nie możemy wymienić podłoża, a jedynie możemy je zakwasić. Niska kwasowość podłoża ma duży wpływ na wzrost i obfitość plonowania.
• Nawóz długo działający do borówek i roślin kwaśnolubnych.
• Nawóz 2w1 - nawozi i zakwasza, stwarzając optymalne warunki
do rozwoju borówki amerykańskiej.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 1 kg |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,09 kg |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Postać nawozu/odżywki | Granulat |
| Przeznaczenie | Do drzew i krzewów owocowych |
| Okres zastosowania | Wiosenno/letnie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evergreen garden care poland sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Nawóz do borówki amerykańskiej 1 kg |
| Rodzaj produktu | Nawóz |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Sposób użycia | Rośliny kwaśnolubne możemy podzielić na: 1. wybitnie kwaśnolubne rosnące na podłożu ph<5 2. jadalne borówka amerykańska, żurawina, jagoda kamczacka. 3. ozdobne wrzosy kwaśnolubne umiarkowane rosnące na podłożu ph>5 (rododendrony, azalie, kamelie, magnolie). 3 razy w roku: kwiecień, maj, czerwiec rośliny kwaśnolubne rośliny umiarkowanie kwaśnolubne pierwszy rok uprawy kolejne lata uprawy w każdym roku uprawy torebka nawożenie 20g 30g 15g torebka zakwaszanie 20g 30g 15g dawki są podawane na 1m2. |
| Skład | Torebka do nawożenia (500 g): nawóz mineralny pfc 1(c)(i)(a)(ii) = nawóz npk 6-5-10 z żelazem 6% azot całkowity (n): 4,3% azotu amonowego, 1,7% azotu mocznikowego; 5% pięciotlenek fosforu całkowity (p₂o₅): 1% pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie, 5% pięciotlenek fosforu w obojętnym roztworze cytrynianowym; 10% tlenek potasu (k₂o) rozpuszczalnego w wodzie; żelazo całkowite (fe) w postaci siarczanu: 4% żelazo rozpuszczalne w wodzie torebka do zakwaszania (500 g): nawóz mineralny pfc 1(c)(i)(a)(i) n (s) nawóz 21 (+60) 21% azot ogółem (n): 21% azot amonowy; 60% trójtlienek siarki (so₃) rozpuszczalny w wodzie |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 49 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: