Napój gazowany Piccolo brzoskwinia 750ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 890210_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piccolo to gazowany napój owocowy dla dzieci, przeznaczony na specjalne okazje. Nowe, unikalne na rynku polskim opakowanie oraz ulubione przez dzieci smaki czynią z Piccolo niekwestionowanego lidera na rynku.
Piccolo jest najlepszym zaproszeniem, by razem z dzieckiem wyruszyć w magiczną podróż do krainy marzeń. Piccolo Peach delikatnie orzeźwia aksamitnym smakiem soczystych brzoskwiń.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | brzoskwiniowy |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy(21%) z zagęszczonego soku jabłkowego, , cukier, sok brzoskwiniowy (3,3%) z zagęszczonego soku brzoskwiniowego, dwutlenek węgla, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat, substancja konserwująca - dimetylodiwenglan. zawartość owoców min. 24% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 95 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 45 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 192 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 287 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: