Napój alkoholowy Captain Morgan & Cola 5% 250 ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 696089_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Captain Morgan & Cola, to najbardziej kultowy drink zamknięty w puszce, byś mógł się nim delektować gdziekolwiek jesteś.
Przygotowany na bazie kultowego Captain Morgan Spiced Gold, który dodaje korzenne aromaty i posmak wanilii.
Koktajl na miarę najlepszych cocktail barów u Ciebie w domu!
Parametry produktu
| Rodzaj | Drink |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Pojemność | 0,25 l (dm³) |
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diageo polska sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 31 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Składniki | Woda gazowana, napój spirytusowy captain morgan spiced gold (14,3% v/v) (rum, cukier, aromaty, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy (e150d)), cukier, aromaty ((zawiera barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy (e150d), kwas: kwas fosforowy (e338), kofeina)), regulator kwasowości: cytrynian trisodu (e331iii), konserwant: sorbinian potasu (e202), substancje słodzące: sukraloza (e955); acesulfam k (e950). najlepiej spożyć przed: tbd |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: