MyFood Kalmary tuby U/5, glazura: 25 %, 750 g/1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Kalmar krótkopłetwy argentyński (Illex argentinus) tuby U/5 głęboko mrożone, glazurowane; masa netto (bez glazury) 750 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 631228
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Kalmar krótkopłetwy argentyński (Illex argentinus) 98%, woda, przeciwutleniacz: E 331, stabilizator: E450. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Atlantyckiego |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Tuby |
| Liczba sztuk w kilogramie | 13 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki denne rozpornicowe |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Illex argentinus |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: