'Muriel Fincas de la Villa Reserva 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 902472_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tempranillo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Czyste, Dziczyzna, Jagnięcina, Baranina, Cielęcina, Dzikie ptactwo, Mięso duszone, Mięso czerwone, Mięso pieczone, Potrawy mięsne, Samodzielnie, Wędliny, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Rioja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Winnica | Bodegas Muriel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Muriel Reserva |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Level of Alcohol Claim | REGULAR ALCOHOL |
| Type of Still Wine | DENOMINACION DE ORIGEN CALIFICADA |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | SPAIN - RIOJA |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| If Varietal | YES |
| Primary Added Flavouring | BLACK CHERRY |
| Secondary Added Flavouring | COFFEE |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: