Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak proteinowych chipsów Moonsy z soczewicy! Moonsy to idealna przekąska dla tych, którzy dbają o siebie, nie rezygnując z przyjemności. Wysoka zawartość białka 27% oraz 50% mniej tłuszczu w porównaniu do chipsów ziemniaczanych sprawia, że są doskonałym wyborem dla osób będących na diecie białkowej i uprawiającej sport. Moonsy są odpowiednie dla wegetarian oraz bezglutenowe, posiadają certyfikat przekreślonego kłosa. To idealna przekąska dla osób na diecie bezglutenowej czy wegetariańskiej.
Idealne na każdą okazję – podczas spotkań z przyjaciółmi, w domu czy jako przekąska w pracy. Sięgnij po Moonsy Cheddar i poczuj pełnię smaku!
Parametry produktu
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka z soczewicy 34,4 %, białko grochu 17,1 %, olej rzepakowy, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, mąka kukurydziana, skrobia grochowa, sól, maltodekstryna, zielony pieprz, serwatka w proszku (z mleka), laktoza, aromat, ser w proszku, ser w proszku (w tym 6 % cheddar), przyprawa (czosnek), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat (zawiera mleko) ekstrakt przyprawy (papryka). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Kanada, Włochy, Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-135 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurowafel sp. z o.o sp. k. ulica i numer: władysława grabskiego 23 kod pocztowy i miasto: 32-640 zator pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 446 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1873 kJ |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 3,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Barwa: kremowa do żółtej, nierównomierna, dopuszcza się odcień jaśniejszy lub ciemniejszy bez oznak przypalenia. kolor posypki kremowy do żółtego. wafel w miarę równomiernie obsypany posypką o smaku sera cheddar, w kolorze kremowym. smak: swoisty, charakterystyczny dla wypieczonego wafla obsypanego posypką o smaku sera cheddar, bez obcych posmaków. zapach: charakterystyczny dla wypieczonego wafla obsypanego posypką o smaku sera cheddar, niedopuszczalny jest zapach zawilgocenia bądź pleśni lub inne obce. struktura: porowata, krucha, charakterystyczna dla ekspandowanych wafli. |