Monster Munch Ser 100g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 467896_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupki ziemniaczane o smaku serowym
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
|---|---|
| Smak | Ziemniaczany, Serowe |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (30 %), ziemniaki w proszku (22 %), skrobia ziemniaczana (21 %), skrobia kukurydziana, skrobia grochowa, cukier, sól, laktoza, ser w proszku, papryka w proszku, ekstrakt octowy w proszku, aromat (zawiera produkty mleczne), kwas: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 168 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 555 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2315 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e, E330 Kwas cytrynowy |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: