Monster Munch 100 G X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 572127_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupiąco lekkie, ziemniaczane Monster Munch to przebój dla wszystkich miłośników przekąsek!
Parametry produktu
| Smak | Solone, Ziemniaczany |
|---|---|
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy w zmiennych proporcjach) (33 %), ziemniaki w proszku (21 %), skrobia ziemniaczana (20 %), skrobia kukurydziana, skrobia grochowa, słodka serwatka w proszku (z mleka), sól, cukier, ser w proszku, papryka w proszku, aromat, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli. może zawierać gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 556 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2320 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 5,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: