'Mogen David Zinfandel różowe półsłodkie 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 604505_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Amerykańskie wino gronowe różowe, wyprodukowane z winogron Zinfandel z regionu California. Łagodne, przyjemne, świeże. W bukiecie dominują bogate aromaty bananów, truskawek i melonów. W smaku wyczuwalne maliny oraz czarna porzeczka z delikatną nutą przypraw. Dobrze komponuje się z ostrzejszymi, pikantnymi daniami, sałatkami, zimnymi przystawkami lub jako samodzielny aperitif.
Podawać lekko schłodzone 14 - 16 stop. C.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Zinfandel |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Dania pikantne, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Usa |
| Inne oznakowanie etykiet | I |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: