'Mogen David Concord czerwone słodkie 750ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25609_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mogen David Concord
import - USA
wino słodkie, czerwone
0,75 L; alc. 10,5 % obj.
Wysokiej klasy wino koszerne produkowane z winogron odmiany Concord, uprawianych wzdłuż zachodniego brzegu jeziora Erie w stanie Nowy Jork i Pensylwania. Wino o głębokim, rubinowym kolorze oraz pięknej przejrzystej barwie. W smaku wyraziste, przyjemne, o trwałym zapachu. Idealnie nadaje się do spożywania samo oraz do potraw mięsnych, zwłaszcza wołowiny i kurczaka. Podawać schłodzone.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Concord |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Mięso czerwone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Region pochodzenia | Stany zjednoczone |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 529 kJ |
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: