Mlekovita Jogurt Polski brzoskwinia z marakują 100g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 159632-N_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogurty Polskie to uzupełnienie oferty znanych i lubianych jogurtów z MLEKOVITY o produkt w porcji 100 g. To znakomite połączenie najwyższej jakości mleka, wyselekcjonowanych żywych bakterii jogurtowych oraz – w wariantach smakowych – wyjątkowych dodatków. Brak konserwantów i delikatna, kremowa konsystencja zapewniają produktowi wyśmienity smak, którego pełnię pozwoliła wydobyć technologia produkcji zastosowana w nowoczesnej i wciąż rozwijanej fabryce produktów fermentowanych. Jogurty Polskie są oferowane w 3 wyśmienitych, najbardziej popularnych wśród konsumentów smakach: , , truskawka oraz brzoskwinia z marakują. Warianty owocowe charakteryzują się soczystymi, dużymi kawałkami owoców. Wszystkie są doskonałe do bezpośredniego spożycia oraz polecane m.in. jako dodatek do musli lub składnik deserów na zimno.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z dodatkami, Smakowy |
|---|---|
| Smak | brzoskwiniowy, Marakuja |
| Składniki | Mleko; brzoskwinie-8,1%; cukier, marakuja - sok 0,9%; skrobia; stabilizator: pektyny; aromat; barwnik: karoteny; żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Pojemność | 100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu w warunach chłodniczych nie dłużej niż 24 godziny |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 82 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 344 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: