Mionetto 0,0% Alcohol free 0,2l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 560629_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mionetto Alcohol Free charakteryzuje intrygujący bukiet o przyjemnie kwiatowej strukturze z subtelnymi akcentami cytryny i zielonego jabłka. Delikatnie musujący perlage harmonizujący z orzeźwiającą świeżością łagodnie wytrawnego smaku podkreśla słodycz dojrzałych owoców.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Owocowy |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Drinki, Lody, Makarony, Sery, Sałatki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Składniki | Wino odalkoholizowane 96% ( winogrona, substancja konserwująca: dwutlenek siarki, regulator kwasowości: kwas winowy) rektyfikowany zagęszczony moszcz winogronowy, dwutlenek węgla, aromat naturalny, substancja konserująca: sorbinian potasu |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 530 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 11 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 48 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: