Mini Bułeczki Brioche do Burgerów Dulcesol 160 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 357084_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bułeczki Brioche do mini Burgerów, idealne na sezon BBQ, do przygotowania przekąsek burgerkowych. Bardzo delikatne w smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Hamburgerowa |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, cukier, odwodnione płatki ziemniaczane, drożdże, olej słonecznikowy, jaja, dekstroza, masło (mleko), sól, emulgatory: e-471, e-472e i e-481, gluten pszenny, maltodekstryna w proszku, substancje konserwujące: e-282, e-200 i e-202, mąka fasolowa, aromaty (mleko), białko grochu i barwnik e-160a |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 160 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 283 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1192 kJ |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E472e Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Mono i diacetylowinowym, E481 Stearyoilomleczan sodu, E282 Propionian wapnia, E200 Kwas sorbowy, E202 Sorbinian potasu, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja wiążąca (teksturotwórcza), Emulgator, Substancja konserwująca, Barwnik, Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: