Milka Triolade 280g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 430854_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z mleka alpejskiego (35 %), czekolada biała (42%), czekolada mleczna z mleka
alpejskiego o zwiększonej zawartości masy kakaowej (23 %).
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | Mieszany |
| Zawartość netto | 280 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (mleko), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyna sojowa), pasta z orzechów laskowych, aromat. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej minimum 30 %. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej o zwiększonej zawartości masy kakaowej minimum 45 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 540 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2255 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 902 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 37 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: