Milka Bubbly Milk 90g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 355903_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z mleka alpejskiego w środku napowietrzona (59 %).
Parametry produktu
| Typ | Air (napowietrzona) |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (mleko), tłuszcz mleczny, pasta z orzechów laskowych, emulgatory (lecytyna sojowa, e 476), aromat. masa kakaowa minimum 30 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 534 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2230 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 502 kJ |
| Wielkość porcji | 22,5 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: